WWW.AHMETTURKAN.COM.TR

ZAMAN HER ŞEYİ ANLATIR

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Hoşgeldiniz; Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.

CHP BU ÜLKEYİ YÖNETEMEZ

e-Posta Yazdır PDF

CHP'nin düştüğü duruma bak. İstanbul’a Başkan diye seçilen adam utanmadan memleketi gavura şikayet eder. Hangi yüzle ülkeyi yönetmeye talip olacak ki.

Ekrem'i şişiren kafalar hangi yüzle ülkeyi temsil edecekler.

Dünya beşten büyük deme cesaretini nasıl gösterecekler...

Hangi cesaretle alın gidin itlerinizi sınırımızdan diyebilecekler...

Yazıklar olsun bunların şereflerine...Tükürülecek yüzlerle mi temsil edecekler....

Sürekli kurultaylar yapıp genel başkan seçme yarışına giriyorlar, her seferinde birilerini aşağılayıp yarıştan saf dışı bıraktıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi süt liman dolaşabiliyorlar.

Muharrem İnce’yi bu Ülkeye Reis seçtirtmek için atmadıkları takla kalmadı, şimdi düşürdükleri seviyeyi ibreler göstermiyor.

Devamını oku...
 

AFORİZMALAR - DONALD TRUMP

e-Posta Yazdır PDF

“Türkiye, yakın zamanda Suriye'nin kuzeyine uzun süredir planladığı operasyon için harekete geçecek. ABD Silahlı Kuvvetleri, bu operasyonu desteklemeyecek ya da bu operasyona dahil olmayacak. Türkiye bundan böyle, ABD'nin son iki yıldır, bölgede yakaladığı DEAŞ savaşçılarından sorumlu olacak.”

"ABD'nin yıllar önce Suriye'de 30 gün kalması gerekiyordu. Biz kaldık ve görünürde amacı olamayan bir muharebeye gitgide daha derinden battık.”

“Ben Washington'a geldiğimde, DEAŞ bölgede gemi azıya almıştı. DEAŞ halifeliğini çarçabuk yüzde 100 yenilgiye uğrattık.

“Her zamanki gibi ABD'nin NATO'nun, ticaretin, her şeyin "kerizi" olduğunu sandılar.

"Daha önce güçlü bir şekilde ifade ettim, şimdi bir kez daha yinelemek için söylüyorum; Türkiye, benim derin ve eşsiz anlayışıma göre, sınırların dışında olduğunu düşündüğüm bir şey yaparsa, Türkiye'nin ekonomisini mahvederim ve yok ederim (Bunu daha önce yaptım).

Devamını oku...
 

BARIŞ PINARI - 2

e-Posta Yazdır PDF

 

Ocak 2018 tarihli “Suriye’de Gerilimi Türk Askeri Dindirecek” başlıklı yazımızda bugün gelinen noktaya o zaman değinip olması gerekeni yazmıştık.

Elhamdülillah Başkanımızın ve Ordumuzun kararlı tavrı sonunda bugüne gelinmiş olması sevindiricidir. Sonun mükemmeldir. Kararlılık bunu gerektiriyordu.

Zeytin Dalı Harekatı’nda girilmeyen Tel Rıfat ve Münbiç’e de girilmeli ve bu kambur düzeltilmelidir. Barış Pınarı sahası 30 km. ile sınırlı kalmamalı Misak-ı Milli sınırlarına kadar inilmelidir. DAEŞ eli ile işgal edilen toprakların Misak-ı Milli sınırları ile örtüştüğü görülecektir. Bu savaş rast gele bir savaş değildir. Bu işgal tesadüfen aynı sahaya yayılmış olamaz, çok ezelden planlandı ve devam ettirilmek istendi.

Trump geri kalan 1000 askerini de güneye çekme kararı aldığını ve uygulamaya başladıklarını bildirdi.

Bu kararı vermekte neden bu kadar geç kaldı.

 

Son Güncelleme: Çarşamba, 04 Ağustos 2021 02:19 Devamını oku...
 

BARIŞ PINARI - MÜNBİÇ

e-Posta Yazdır PDF

PKK, PYD, YPG (DAEŞ) Kahraman ordumuzun karşısında tutunamayacağını anlayınca oraya buraya imdat çığlıkları gönderiyor. ABD’ye bizi sattınız diyor. Siyonist İsrail’in maşası olduklarından onlara bir şey diyemiyorlar. Siyonistler bu ara izliyorlar. Gizli mesajlar verip kendilerini bu olayın içinde göstermek istemiyorlar. Çok kurnaz politika yürütüyorlar.

Türk aklı o Siyonist hainlerin planlarını yerle bir etti.

Teröristler Münbiç’te Suriye bayrağı asmaya çalıştılar. ABD’nin çekildik mesajı ile bir kere daha şaşırdılar. Orayı da teröristlere dar edeceğiz inşallah.

Suriye ile görüşüp birleşme yolları aradıklarına dair spekülatif haberler geliyor.

Peki oldu ki Eset ile görüştüler.

Eset sormayacak mı, bugüne kadar Suriye’nin yarısını DAEŞ ile birlikte işgal edip halkımı öldürdünüz, eşkıya yönetimi kurup halkımı göç ettirdiniz, haraca bağladınız, ABD şemsiyesi altında sürekli hava attınız, Türk ordusu karşısında varlık gösteremeyince kapımı çaldınız.

Devamını oku...
 

BARIŞ PINARI HAREKATI HAKKINDA

e-Posta Yazdır PDF

 

Bugün Fırat’ın doğusunu yani Suriye’nin Kuzey Doğusunu terör koridoru yapmak isteyen PKK, PYD, YPG ve diğer uzantılar vasıtası ile 40 yıldır ülkemize göz dikmiş terörist hainlerin sınırımızdan 30 Km. uzağa kovalanması ve yakalananların yok edilmesi amacıyla “Barış Pınarı Harekatı” başlamıştır.

Uzun bir süredir ABD ve bazı Avrupa ülkelerinin sıkı desteği ile sürekli saldırgan politika izleyen terör yuvaları sınırımızdan uzaklaştırılmış olacaktır. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatları ile iyi bir darbe yiyen teröristler ABD’nin çok ciddi silah yarımı ile tekrar palazlandırılmış ve art niyetlerini açıkça göstermekten çekinmez olmuşlardı.

Bu terör oluşumlarının arkasında çok uzun hedefli İsrail’in “arzı mev’ud” planları vardır. Kurulan terör gruplarının tamamı aslında bu amaca hizmet etmektedirler. Yoksa teröristler devlet kuramazlar Dünyada bir örneği yoktur. Devletleri halk ve halkın ordusu kurar ve devam ettirir.

 

Son Güncelleme: Çarşamba, 04 Ağustos 2021 02:19 Devamını oku...
 


Sayfa 4 / 54

Anketler

SİTEMDE HANGİ KONULARA AĞIRLIK VERMELİYİM
 

Kimler Sitede

Şu anda 20 konuk çevrimiçi

Reklam

EKONOMİ VE EĞİTİM DÜNYASI
Ekonomi ve eğitim sitemize katkılarınızı bekleriz. Ahmet TÜRKAN
DÜNYA OYUN VE EĞLENCEDEN İBARETTİR. OYUN VE EYLENCEYE BİRAZ ARA VERELİM. KENDİMİZE ZAMAN AYIRALIM.

İstatistikler

OS : Linux c
PHP : 5.3.29
MySQL : 5.7.35
Zaman : 02:19
Ön bellekleme : Etkisizleştirildi
GZIP : Etkisizleştirildi
Üyeler : 3849
İçerik : 574
Web Bağlantıları : 21
İçerik Tıklama Görünümü : 1355468