WWW.AHMETTURKAN.COM.TR

ZAMAN HER ŞEYİ ANLATIR

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Hoşgeldiniz; Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.

ÖĞRETMENİN UTANDIRAN MESAJI

e-Posta Yazdır PDF

Öğretmenin Halime'nin önlüğünün üzerine koli bandı ile yapıştırdığı not utandırdı.

 

Tokat'ın Zile ilçesindeki bir köyde eğitim gören ana sınıfı öğrencisi Halime'nin önlüğünün üzerine koli bandı ile yapıştırılan öğretmenin yazdığı not eğitim sistemizdeki içler acısı durumu gözler önüne serdi.

Zile ilçesinde bağlı bir köyde eğitim gören ana sınıfı öğrencisinin önlüğünün üzerine koli bandı ile yapıştırılan not dikkat çekti.

Devamını oku...
 

YAŞ KARARLARI VE AİHM

e-Posta Yazdır PDF

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) eski yargıcı Rıza Türmen, AİHM'nin, din ve vicdan özgürlüğü bakımından gerekli vecibelerin yerine getirilmesinde engel olunmadığı ve bu kararlar disiplin kararları olduğu gerekçesiyle YAŞ karalarıyla ilgili başvuruları kabul etmediğini bildirdi.

Türkiye Barolar Birliği'nin  (TTB) 40. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında Denizli Barosu'nun evsahipliğinde düzenlenen Pamukkale İnsan Hakları Sempozyumu'nun 2. gününde ''Adil Yargılanma Hakkı'' konulu bir sunum gerçekleştirildi.

Devamını oku...
 

ORTALAMA İNSANLARIN AKLINA GELEN SORULAR

e-Posta Yazdır PDF

Halk arasında yaygınca kullanılan ve geçmişten günümüze kadar gelen bazı sorular hepimizin kafasını kurcalar durur. 'Solaklar daha mı zeki, neden soğan doğramak göz yaşartır, kendi kendine konuşan deli midir?' gibi. İşte BBC Focus dergisi 'ortalama insan'ı en çok meraklandıran 20 soruyu derledi.

Devamını oku...
 

İSLAM OLMAK BİR YÜKMÜ.?

e-Posta Yazdır PDF

Günümüz dünyasında dinî inanca sahip olmak problemli bir konu. Dinin ilerleme ve kalkınmanın önünde bir engel olduğunu düşünen modernleşme yanlıları, seküler bir dünyanın insanlığın saadeti için yegâne reçete olduğunu düşünüyorlar. Türkiye'nin çarpık modernleşme tarihi, bu bakış açısının traji-komik örnekleriyle dolu. Dindar müslüman kimliğini bir şeref değil yük olarak görmek, az rastlanan bir durum değil.[1]

Devamını oku...
 

DEMİREL’İN AÇILIM YORUMU

e-Posta Yazdır PDF

9. Cumhurbaşkanımız Sayın Süleyman Demirel açılımlar konusunda ayak üstü konuşulacak konu değil, zamanı geldi mi konuşacağım diyerek sorulara cevap vermemiş.

Haklıdır zaman henüz çok erken. Lütfen cevap vermeyin Sayın Demirel. Hiç bir şey aceleye getirilmemeli. Siz tatilinizi huzur içinde yapın. Aman huzurunuz bozulmasın. Zamanı gelince bir iki şey söylersiniz nasılsa. Sizin sözlerinizi bekleyen ama memleket meseleleri umurunda olmayan o kadar adam var ki.

Devamını oku...
 


Sayfa 43 / 49

Anketler

SİTEMDE HANGİ KONULARA AĞIRLIK VERMELİYİM
 

Kimler Sitede

Şu anda 28 konuk çevrimiçi

Reklam

EKONOMİ VE EĞİTİM DÜNYASI
Ekonomi ve eğitim sitemize katkılarınızı bekleriz. Ahmet TÜRKAN
GÖKÇE TÜRKAN - FOTOĞRAFÇILIK
HARİKA FOTOĞRAFLAR
DÜNYA OYUN VE EĞLENCEDEN İBARETTİR. OYUN VE EYLENCEYE BİRAZ ARA VERELİM. KENDİMİZE ZAMAN AYIRALIM.
TARİH DÜNYAMIZ
Geçmişini bilmeyen geleceğinin planlayamaz. Tarimizi öğrenelim, hayat ile irtibatımız sağlam olsun. Ahmet TÜRKAN

İstatistikler

OS : Linux c
PHP : 5.3.28
MySQL : 5.5.57-cll
Zaman : 07:57
Ön bellekleme : Etkisizleştirildi
GZIP : Etkisizleştirildi
Üyeler : 2205
İçerik : 472
Web Bağlantıları : 21
İçerik Tıklama Görünümü : 943686