WWW.AHMETTURKAN.COM.TR

ZAMAN HER ŞEYİ ANLATIR

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Hoşgeldiniz; Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.

Habername Yazarları Narven'de Buluştu

e-Posta Yazdır PDF

Habername.com Geleneksel Buluşması Bolu Narven Termal Kasaba'da Gerçekleşti.

Serdar Gezgin'in haberi

Gerçek Haberin Kalbi HABERNAME.COM Geleneksel Yazarlar Buluşmasının beşincisi geçtiğimiz pazar günü Bolu'da Narven Termal Kasaba'da gerçekleştirildi.

Bolu merkeze 5 km mesafedeki Narven Termal Kasaba'nın  evsahipliğindeki buluşmada, ilk sözü evsahibi olarak Narven AŞ İstanbul Bölge Sorumlusu Mehmet Erenler aldı.

Narven Termal Kasaba yatırımı hakkında bilgi veren Erenler, Bolu'nun tarihini değiştirecek yatırımın birinci etabının Aralık ayında açılacağını söyledi. Mehmet Erenler, 450 bin dönüm arazi üzerine kurulan Narven Termal Kasaba'nın aynı zamanda 2.500 kongre merkezi olduğunu ve yılın 12 ayı turizm özelliği olan konumda kurulduğunu söyledi.

Devamını oku...
 

KOALİSYON

e-Posta Yazdır PDF

MHP'ye AKP ile hükümet kurma diyen kim ya da kimler acaba. Aylar öncesinden, yani seçimden bile önce bu iş AKP-CHP koalisyonu ile olur diyenler hangi hesapların içine girdiler de Nişantaşı'nda bile HDP'ye oy akıttılar. Yat sefalarında alem yapan medya patronu bazı sinyaller veriyor, anlıyoruz da kaynağı sadece bu özel imalat patron mu orası muamma. Muamma olmayan gerçek ise bu işe tek başına kalkışamayacak kadar memleket meselelerinden uzak oluşudur.  Bahçeli nasıl bir oyun tezgahlandığını ne zaman anlar?... anlayabilir mi?... Bunlar şimdilik gizli gizli yürütülen oyun bahçesinin Bahçeli çocuğunun anlayamayacağı cinsten olabilir. Ama ortada garip giden işler var. Mübarek günler yüzü suyu hürmetine YA RABBİİ.

Devamını oku...
 

İNŞAAT ŞİRKETLERİNDE ERP KULLANIMI

e-Posta Yazdır PDF

ERP (Enterprise Resource Planning ) yani KKP ( KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI), işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel adıdır. KKP (Kurumsal Kaynak Planlaması )  sistemleri, bir işletmenin tüm veri ve işlemlerini bir araya getirmeye veya bir araya getirilmesine yardımcı olmaya çalışan ve genelde kullanımı kolay olan sistemlerdir, şeklinde tanıtımı yapılsa da genelde ilk kurulum ve devreye alınması oldukça uzun zaman almaktadır. Özellikle daha önce farklı

Son Güncelleme: Çarşamba, 13 Ağustos 2014 06:33 Devamını oku...
 

ASDER ZİYARETİ

e-Posta Yazdır PDF

29-30 Kasım 2014 (Cts-Pz) tarihlerinde planlanan; Düzce-Bolu-Zonguldak(Kdz.Ereğli) ziyaretlerimiz, ilk güne programlanan tüm ziyaret ve sunumlar gerçekleştirilmiştir.Kısa detaylar şöyledir:

* Sabah erken çıkılan yolculukta, 90:00 da Düzce'ye ulaşılmış, İl temsilcimiz Sn.Resul Küçük ile Mehmet Bektaş, Güray Kıran ve Hasan Demirtaş beylerin karşıladıkları programiçin  planlanan mekanda buluşulmuştur.
* Saat 10.00 da başlayan kahvaltılı program aynı ortamda mevcut tesis imkanlarıyla "Küresel Saldırının Hedefindeki İslam dünyası" konulu Adnan Paşamızın müthiş vukufiyetle hazırlanmış olan seminerinin biraz kısaltılmış özeti, Sn.M.HMOğulları beyin takdim ve anlatımıyla nezih davetlilere sunulmuştur.
Devamını oku...
 

VAN MINUTE

e-Posta Yazdır PDF

Danıştay’ın Kuruluş yıldönümü Türkiye siyasetine ayar vermeye çalışan Yargı Vesayetine ağır bir darbe vurdu. Cübbesini unutup eski günlerdeki gibi Başbakan’a nasihatler yağdıran, aba altından sopa gösteren,  aslında nasihatlerin arka planında gelecek Cumhurbaşkanlığı seçimleri için oy devşirmeye çalışan Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu Başbakan’dan tahmin etmediği bir fırça yedi.

VAN MINUTE

Yani Türkçesi sen Van’ı bilmezsin. Gidip görmeden, takip etmeden, birilerinin gazı ile ileri ger konuşup haddi aşarsan ağzının payını alırsın.

Devamını oku...
 


Sayfa 11 / 50

Anketler

SİTEMDE HANGİ KONULARA AĞIRLIK VERMELİYİM
 

Kimler Sitede

Şu anda 29 konuk çevrimiçi

Reklam

EKONOMİ VE EĞİTİM DÜNYASI
Ekonomi ve eğitim sitemize katkılarınızı bekleriz. Ahmet TÜRKAN
GÖKÇE TÜRKAN - FOTOĞRAFÇILIK
HARİKA FOTOĞRAFLAR
DÜNYA OYUN VE EĞLENCEDEN İBARETTİR. OYUN VE EYLENCEYE BİRAZ ARA VERELİM. KENDİMİZE ZAMAN AYIRALIM.
TARİH DÜNYAMIZ
Geçmişini bilmeyen geleceğinin planlayamaz. Tarimizi öğrenelim, hayat ile irtibatımız sağlam olsun. Ahmet TÜRKAN

İstatistikler

OS : Linux c
PHP : 5.3.29
MySQL : 5.6.43
Zaman : 04:56
Ön bellekleme : Etkisizleştirildi
GZIP : Etkisizleştirildi
Üyeler : 3778
İçerik : 476
Web Bağlantıları : 21
İçerik Tıklama Görünümü : 968844