WWW.AHMETTURKAN.COM.TR

ZAMAN HER ŞEYİ ANLATIR

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Hoşgeldiniz; Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.

BARIŞ PINARI - MÜNBİÇ

e-Posta Yazdır PDF

PKK, PYD, YPG (DAEŞ) Kahraman ordumuzun karşısında tutunamayacağını anlayınca oraya buraya imdat çığlıkları gönderiyor. ABD’ye bizi sattınız diyor. Siyonist İsrail’in maşası olduklarından onlara bir şey diyemiyorlar. Siyonistler bu ara izliyorlar. Gizli mesajlar verip kendilerini bu olayın içinde göstermek istemiyorlar. Çok kurnaz politika yürütüyorlar.

Türk aklı o Siyonist hainlerin planlarını yerle bir etti.

Teröristler Münbiç’te Suriye bayrağı asmaya çalıştılar. ABD’nin çekildik mesajı ile bir kere daha şaşırdılar. Orayı da teröristlere dar edeceğiz inşallah.

Suriye ile görüşüp birleşme yolları aradıklarına dair spekülatif haberler geliyor.

Peki oldu ki Eset ile görüştüler.

Eset sormayacak mı, bugüne kadar Suriye’nin yarısını DAEŞ ile birlikte işgal edip halkımı öldürdünüz, eşkıya yönetimi kurup halkımı göç ettirdiniz, haraca bağladınız, ABD şemsiyesi altında sürekli hava attınız, Türk ordusu karşısında varlık gösteremeyince kapımı çaldınız.

Devamını oku...
 

BARIŞ PINARI - 2

e-Posta Yazdır PDF

 

Ocak 2018 tarihli “Suriye’de Gerilimi Türk Askeri Dindirecek” başlıklı yazımızda bugün gelinen noktaya o zaman değinip olması gerekeni yazmıştık.

Elhamdülillah Başkanımızın ve Ordumuzun kararlı tavrı sonunda bugüne gelinmiş olması sevindiricidir. Sonun mükemmeldir. Kararlılık bunu gerektiriyordu.

Zeytin Dalı Harekatı’nda girilmeyen Tel Rıfat ve Münbiç’e de girilmeli ve bu kambur düzeltilmelidir. Barış Pınarı sahası 30 km. ile sınırlı kalmamalı Misak-ı Milli sınırlarına kadar inilmelidir. DAEŞ eli ile işgal edilen toprakların Misak-ı Milli sınırları ile örtüştüğü görülecektir. Bu savaş rast gele bir savaş değildir. Bu işgal tesadüfen aynı sahaya yayılmış olamaz, çok ezelden planlandı ve devam ettirilmek istendi.

Trump geri kalan 1000 askerini de güneye çekme kararı aldığını ve uygulamaya başladıklarını bildirdi.

Bu kararı vermekte neden bu kadar geç kaldı.

 

Son Güncelleme: Cumartesi, 16 Ekim 2021 21:10 Devamını oku...
 

SENDE AĞLA

e-Posta Yazdır PDF
Azman Dede Balıkesir`de son gömdüğümüz Çanakkale gazisi İvrindi'nin Mallıcaköyünden 104 yaşında idi. Gençliğinde iki metreyi aşkın boyu,dev görünümüyle insan azmanı sayılmış herkes ona azman demeye başlamış, soyadı kanunu çıkınca da Azman soyadını almıştı. Esas ismi adeta unutulmuştu.Yıllar önce bir yerel araştırma sırasında Mallıca köyü kahvesinde kendisiyle görüştüm. Kulakları ağır işitiyordu. Köylülerden biri yardımcı oldu. Benim sorduklarımı kulağına bağıra bağıra söyledi. Sorduklarımı
Son Güncelleme: Cumartesi, 16 Ekim 2021 21:10 Devamını oku...
 

BARIŞ PINARI HAREKATI HAKKINDA

e-Posta Yazdır PDF

 

Bugün Fırat’ın doğusunu yani Suriye’nin Kuzey Doğusunu terör koridoru yapmak isteyen PKK, PYD, YPG ve diğer uzantılar vasıtası ile 40 yıldır ülkemize göz dikmiş terörist hainlerin sınırımızdan 30 Km. uzağa kovalanması ve yakalananların yok edilmesi amacıyla “Barış Pınarı Harekatı” başlamıştır.

Uzun bir süredir ABD ve bazı Avrupa ülkelerinin sıkı desteği ile sürekli saldırgan politika izleyen terör yuvaları sınırımızdan uzaklaştırılmış olacaktır. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatları ile iyi bir darbe yiyen teröristler ABD’nin çok ciddi silah yarımı ile tekrar palazlandırılmış ve art niyetlerini açıkça göstermekten çekinmez olmuşlardı.

Bu terör oluşumlarının arkasında çok uzun hedefli İsrail’in “arzı mev’ud” planları vardır. Kurulan terör gruplarının tamamı aslında bu amaca hizmet etmektedirler. Yoksa teröristler devlet kuramazlar Dünyada bir örneği yoktur. Devletleri halk ve halkın ordusu kurar ve devam ettirir.

 

Son Güncelleme: Cumartesi, 16 Ekim 2021 21:10 Devamını oku...
 

KDK 28 Şubat Mağdurlarının Yaralarını Sarıyor

e-Posta Yazdır PDF

Türkiye Büyük Millet Meclisi Kamu Denetçiliği Kurumu, çok önemli bir karara imza atarak 28 Şubat 1997 yılında dindar insanlara yapılan zulme karşı hükümete bir tavsiye kararı aldı.

Ombudsmanlık kurumunun 19 Nisan 2019 tarihinde aldığı karar ile Adaleti Savunanlar Derneği’nin (ASDER) başvurusu kabul edilmiş; İçişleri ve Milli Savunma Bakanlıklarına 30 gün içinde cevap vermesi istenmiştir.

Devamını oku...
 


Sayfa 5 / 54

Anketler

SİTEMDE HANGİ KONULARA AĞIRLIK VERMELİYİM
 

Kimler Sitede

Şu anda 7 konuk çevrimiçi

Reklam

İSLAM VE EĞİTİM DÜNYASI
İslam ve eğitim sitemize katkılarınızı bekleriz. Ahmet TÜRKAN
DÜNYA OYUN VE EĞLENCEDEN İBARETTİR. OYUN VE EYLENCEYE BİRAZ ARA VERELİM. KENDİMİZE ZAMAN AYIRALIM.

İstatistikler

OS : Linux c
PHP : 5.3.29
MySQL : 5.7.35
Zaman : 21:10
Ön bellekleme : Etkisizleştirildi
GZIP : Etkisizleştirildi
Üyeler : 3471
İçerik : 586
Web Bağlantıları : 8
İçerik Tıklama Görünümü : 1396409